Belgravia Residence to kameralny, czterokondygnacyjny budynek usytuowany w samym sercu starej części Saskiej Kępy, vis a vis Parku Skaryszewskiego, przy al. Jerzego Waszyngtona. Oferuje 12 luksusowych apartamentów. Najmniejszy z nich - studio flat zajmuje powierzchnię ponad 40 m2, największy apartament to zaś 98,30 m2 powierzchni użytkowej. W budynku znajduje się dwupoziomowy, podziemny garaż z windą samochodową oraz lokal usługowy o powierzchni niemal 190 metrów kwadratowych. Każdy apartament posiada drewnianą stolarkę okienną renomowanych firm, indywidualną wentylację, videofony oraz instalację do montażu klimatyzacji.

 

Apartamentowiec zaprojektowany został w taki sposób, aby stylem nawiązywać do przedwojennej, modernistycznej architektury. Dzięki temu idealnie wpisuje się w pejzaż Saskiej Kępy.

 

Belgravia Residence to oferta dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę, ciszę i bezpieczeństwo. Pragną mieszkać w miejscu niedalekim od centrum miasta z doskonałą komunikacją i bogatą infrastrukturą, a jednocześnie z dostępem do terenów zielonych, który zapewnia bliskość Parku Skaryszewskiego - największego zabytkowego parku prawobrzeżnej Warszawy.